Kryteria wyboru wniosków o mieszkanie za remont

Program Mieszkanie za remont cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Jaworzna. Wiele osób pyta, kto może starać się o przydział takiego mieszkania. Poniżej publikujemy kto może się ubiegać o mieszkanie za remont oraz kryteria punktowe przyjęte przez Społeczną Komisję Mieszkaniową.

Czytaj więcej: Kryteria wyboru wniosków o mieszkanie za remont

Druga edycja programu Mieszkanie za remont

Miejski Zarząd Nieruchomości Komunalnych rozpoczyna nabór wniosków w drugiej edycji programu Mieszkanie za remont. Na stronie internetowej i w siedzibie jednostki zostały opublikowane listy dostępnych mieszkań. Wnioski można składać od 4 grudnia br. do 12 stycznia 2018 roku.

Czytaj więcej: Druga edycja programu Mieszkanie za remont

Mieszkanie za remont – wkrótce kolejna edycja

Miejski Zarząd Nieruchomości Komunalnych przygotowuje się do rozpoczęcia naboru wniosków w drugiej edycji programu mieszkanie za remont. Szykują się też zmiany w regulaminie programu. Nabór wniosków w drugiej edycji wystartuje jeszcze w tym roku. Aktualnie pracownicy MZNK szacują koszty remontu w wytypowanych do programu mieszkaniach. Wkrótce na stronie internetowej MZNK ukaże się dokładna lista mieszkań z zakresem i szacunkowym kosztem prac do wykonania.

Czytaj więcej: Mieszkanie za remont – wkrótce kolejna edycja