Sekretariat dyrekcji, Północna 9b, IV piętro

Dyrektor
Tomasz Jewuła

Zastępca dyrektora
Elżbieta Jach

Zastępca dyrektora
Iwona Dubiel

Główny księgowy
Katarzyna Liszka

Północna 9b, III piętro

Kierownik
Agnieszka Utkowska
pokój nr 326

Inspektor
Renata Kugler
pokój nr 325

Podinspektor
Karolina Szpond
pokój nr 325

Główny Specjalista
Katarzyna Falkiewicz
pokój nr 325

Starszy referent
Katarzyna Prusek
pokój nr 325

Podinspektor
Joanna Turek
pokój nr 301

Informatyk
Przemysław Kapelan
pokój nr 301

Podinspektor
Piotr Jamróz
pokój nr 301

ul. Północna 9b, IV piętro

Inspektor
Edyta Łabecka
pokój nr 421

Główny Specjalista
Alicja Figura
pokój nr 421

Główny Specjalista
Marta Drożyńska
pokój nr 420

Główny Specjalista
Anna Duch
pokój nr 420

Główny Specjalista
Izabela Matias
pokój nr 419

Podinspektor
Adrianna Dubiel
pokój nr 419

Północna 9b, IV piętro, III piętro

Kierownik
Katarzyna Dębosz – Kuś
pokój nr 408

Zastępca Kierownika
Bożena Szyszko
pokój nr 408

Podinspektor
Katarzyna Pajor
pokój nr 412

Inspektor
Beata Bulga
pokój nr 412

Inspektor
Marta Wysocka
pokój nr 327

Starszy Inspektor
Katarzyna Krawczyk
pokój nr 327

43-600 Jaworzno ul. Galmany 1
odpady@mznk.jaworzno.pl
+48 32 745 10 61

Kierownik
Agnieszka Brania
agnieszka.brania@mznk.jaworzno.pl

Inspektor
Bartłomiej Bębenek
bartlomiej.bebenek@mznk.jaworzno.pl

Inspektor
Dominik Matusiak
dominik.matusiak@mznk.jaworzno.pl

Inspektor
Joanna Łaźnia
joanna.laznia@mznk.jaworzno.pl

Specjalista
Barbara Koziarz
barbara.koziarz@mznk.jaworzno.pl

 

Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych

Jaworzno ul. Górnośląska 39
+48 32 745 10 72

Inspektor
Agnieszka Smolik
agnieszka.smolik@mznk.jaworzno.pl

Majster
Przemysław Wierzba
przemyslaw.wierzba@mznk.jaworzno.pl

Majster
Jarosław Musiałek
jaroslaw.musialek@mznk.jaworzno.pl

Pomoc Administracyjna – Biurowa/Pracownik gospodarczy
Robert Ziarko
robert.ziarko@mznk.jaworzno.pl

Północna 9b, IV piętro

Kierownik
Magdalena Pietrzyk
pokój nr 413

Główny Specjalista
Marta Szyguła
pokój nr 413

Inspektor
Sylwia Wróbel
pokój nr 414

Inspektor
Ewa Borowy
pokój nr 414

Pomoc administracyjna-biurowa
Bogusława Miodek
pokój nr 414

Pomoc administracyjna-biurowa
Sabina Mikołajczyk
sekretariat

Północna 9b, IV piętro

Kierownik
Klaudia Kolarczyk
pokój nr 416

Główny Specjalista
Magdalena Koszyk
pokój nr 416

Główny Specjalista
Maria Jamrozik
pokój nr 417

Inspektor
Anna Nędza
pokój nr 417

Podinspektor
Agata Karweta
pokój nr 417

Pomoc administracyjna-biurowa
Katarzyna Golasowska
pokój nr 417

Inspektor
Karolina Kłeczek
pokój nr 418

Podinspektor
Anna Karweta
pokój nr 418

Podinspektor
Iwona Stępień
pokój nr 418

Północna 9b, IV piętro

Kierownik
Łukasz Gaudyn
pokój nr 402

Główny Specjalista
Marek Zając
pokój nr 402

Główny Specjalista
Barbara Kijewska
pokój nr 401

Inspektor
Marzena Kasperczyk
pokój nr 401

Północna 9b, IV piętro

Kierownik
Ewa Świerczyńska
pokój nr 405

Główny Specjalista
Izabela Baran-Kubiak
pokój nr 403

Podinspektor
Agnieszka Ledzion
pokój nr 403

Specjalista
Edyta Drabiec
pokój nr 404

Główny Specjalista
Łukasz Biel
pokój nr 404

ul. Inwalidów Wojennych 5 (Osiedle Stałe)

Kierownik, ogrodnik miejski
Barbara Kawala
pokój nr 6

Starszy Inspektor
Rafał Krupa
pokój nr 7

Inspektor
Anna Kuczyńska
pokój nr 7

Podinspektor
Magdalena Skorupska
pokój nr 3

Podinspektor
Marcin Janarek
pokój nr 3

Pomoc administracyjna-biurowa
Aleksander Dukliński
pokój nr 4

Podinspektor
Małgorzata Piętak
pokój nr 4

ul. Matejki 24g, tel.: 32 745 10 50, wew. 435 – 439

Zgłaszanie awarii:
Awarie elektryczne, wod.-kan. oraz c.o. można zgłaszać osobiście w BOM I (ul. Matejki 24g) lub pod nr tel.:  32 745 10 50 wew. 436 lub 437 od poniedziałku do środy w godz. od 7:00 do 15:00, czwartek w godz. od 7.00 do 16.00, piątek w godz. od 7.00 do 14.00.

Awarie elektryczne od poniedziałku do środy po godz. 15:00, czwartek po godz. 16.00, piątek po godz. 14:00 i w dni wolne od pracy pod nr tel.: 602 44 55 55.

Awarie wod.-kan. oraz c.o. od poniedziałku do środy po godz. 15:00, czwartek po godz. 16.00, piątek po godz. 14:00 i w dni wolne od pracy pod nr tel.:
601 46 47 21; 602 48 49 78.

Awarie wod.-kan. oraz c.o. w budynku przy ul. Północnej 9c od poniedziałku do środy po godz. 15:00, czwartek po godz. 16.00, piątek po godz. 14:00 i w dni wolne od pracy pod nr tel.: 604 239 733; 696 086 958.

Kierownik
Marta Ochmańska

+48 32 745 10 50 wew. 435

Zastępca kierownika
Paweł Suski

Inspektor nadzoru
Elżbieta Stachańczyk

Inspektor
Ewelina Janus

Pomoc administracyjna-biurowa
Angelika Jabłońska

Inspektor nadzoru
Kazimierz Urantówka

Inspektor nadzoru
Krzysztof Stachańczyk

Podinspektor
Marzena Otrębska

Pomoc administracyjna-biurowa
Szymon Chrapek

ul. Jagiellońska 70, tel./fax: 032 617 72 80 wew. 440-443

Zgłaszanie awarii:

Awarie elektryczne, wod.-kan. oraz c.o. można zgłaszać osobiście w BOM II (ul. Jagiellońska 70) lub pod nr tel.: 32 617 72 80 wew. 440 lub 442 od poniedziałku do środy w godz. od 7:00 do 15:00, czwartek w godz. od 7.00 do 16.00, piątek w godz. od 7.00 do 14.00.

Awarie elektryczne od poniedziałku do środy po godz. 15:00, czwartek po godz. 16.00, piątek po godz. 14:00 i w dni wolne od pracy pod nr tel.: 602 445 555.

Awarie wod.-kan. oraz c.o. od poniedziałku do środy po godz. 15:00, czwartek po godz. 16.00, piątek po godz. 14:00 i w dni wolne od pracy pod nr tel.: 601 46 47 21697 091 133.

p.o. Kierownik
Barbara Leśniak

Inspektor nadzoru
Maria Jarosińska

Inspektor
Weronika Banasik

Starszy Inspektor
Danuta Grzywa

Pomoc administracyjna-biurowa
Paulina Grzywa

Inspektor
Marta Mlostek

Starszy Inspektor
Aleksandra Hetman-Nowak

Pomoc administracyjna-biurowa
Iwona Masłowiec

ul. Inwalidów Wojennych 5, tel.: 32 615 52 30

Biuro czynne w czwartek od 7:00 do 16:00.

Północna 9b, III piętro

Kierownik
Natalia Getinger
pokój nr 305

Podinspektor
Monika Urban
pokój nr 304

Inspektor
Monika Koźmin
pokój nr 304

Starszy Referent
Ewelina Kasprzyk
pokój nr 303

Specjalista
Anna Nowak-Pawłowska
pokój nr 303

anna.nowak-pawlowska@mznk.jaworzno.pl

Pomoc administracyjna-biurowa
Bernadetta Wierzba
pokój nr 303

Północna 9b, III piętro, pokój nr 309

Kierownik
Agnieszka Stachańczyk
agnieszka.stachanczyk@mznk.jaworzno.pl

Inspektor
Anna Olejarz
anna.olejarz@mznk.jaworzno.pl

Starszy Specjalista
Barbara Ciepły
barbara.cieply@mznk.jaworzno.pl

Podinspektor
Magdalena Zubel
magdalena.zubel@mznk.jaworzno.pl

43-600 Jaworzno, ul. Inwalidów Wojennych 5
zagospodarowanie@mznk.jaworzno.pl

+48 32 745 10 68

Kierownik
Anna Gut – Socha
anna.gut@mznk.jaworzno.pl

Inspektor
Ewelina Młynarczyk
ewelina.mlynarczyk@mznk.jaworzno.pl

Pomoc administracyjna-biurowa
Magdalena Porczyńska
magdalena.porczynska@mznk.jaworzno.pl

Comments are closed.