Odpady komunalne|

Od 2015 roku zmieniają się indywidualne numery rachunków przyporządkowane właścicielom nieruchomości w celu uiszczania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Od 1 stycznia 2015 roku obsługę budżetu Miasta Jaworzna będzie prowadzić Bank Handlowy w Warszawie S.A. W związku z tym ulegają zmianie indywidualne numery rachunków, na które właściciele nieruchomości uiszczają opłatę śmieciową.
Do końca tego roku właściciele nieruchomości zamieszkałych otrzymają nowe książeczki z indywidualnymi rachunkami kont oraz gotowymi formularzami polecenia przelewu do uiszczania opłaty.
– Prosimy wszystkich właścicieli nieruchomości, by po otrzymaniu listu z informacją o nowym indywidualnym numerze konta oraz blankietami wpłat sprawdzili dane zawarte w drukach. W razie wątpliwości dodatkowych informacji udzielą pracownicy Działu Księgowości Odpadów – mówi Anna Nędza, kierowniczka Działu Księgowości Odpadów MZNK w Jaworznie.
Od 1 stycznia 2015 roku będzie można uiszczać opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi bez dodatkowych kosztów w placówkach Poczty w Jaworznie, w godzinach ich pracy. Przypominamy adresy:
– ul. Pocztowa 9A,
– ul. Kolejarzy 20,
– ul. Tysiąclecia 21,
– ul. Gliniana 12,
– ul. Tomasza Baranowskiego 3A,
– ul. Zwycięstwa 9A,
– Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 27.

Podsumowując. Do końca 2014 roku właściciele nieruchomości uiszczają opłaty na aktualne rachunki. Od 1 stycznia opłatę należy uiszczać na nowe rachunki, których numery otrzymają Państwo w zawiadomieniach.

Przypominamy także, że do końca bieżącego roku bez dodatkowej prowizji opłatę za gospodarowanie odpadami wpłacimy w placówkach Banku Spółdzielczego w Jaworznie:
– oddziale Banku Spółdzielczego w Jaworznie przy ul. Stojałowskiego 10, czynne: poniedziałek od 9.00 do 17.00, wtorek – piątek od 8.00 do 16.00,
– oddziale Banku Spółdzielczego w Jaworznie przy ul. Grunwaldzkiej 54, czynne: poniedziałek od 9.00 do 17.00, wtorek – piątek od 8.00 do 16.00,
– Punkcie Obsługi Klienta Banku Spółdzielczego w Urzędzie Skarbowym w Jaworznie przy ul. Grunwaldzkiej 274, czynne: poniedziałek – piątek od 7.30 do 14.45.

Pomoc i odpowiedzi na pytania
Informacji na temat opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi udzielają pracownicy Działu Księgowości Odpadów MZNK pod numerami telefonów: (32) 745-10-67 i (32) 745-10-69 lub osobiście na Osiedlu Stałym, przy ul. Inwalidów Wojennych 5 (pok. 3 oraz 5).

 

 

 

Comments are closed.