Nieruchomości|

Wnioski do programu Mieszkanie za remont będzie można składać od 22 października do 23 listopada br. Na stronie internetowej Miejskiego Zarządu Nieruchomości Komunalnych w Jaworznie został także opublikowany harmonogram, zgodnie z którym mieszkania będą udostępnione osobom zainteresowanym remontem i następnie wynajęciem.
W ubiegłym tygodniu MZNK ogłosił rozpoczęcie trzeciej edycji programu, w którym mieszkańcy Jaworzna mogą ubiegać się o przydział mieszkania komunalnego w zamian za zobowiązanie się do przeprowadzenia jego remontu na własny koszt. Dzisiaj publikujemy harmonogram według, którego mieszkania będą udostępniane do oglądania. Harmonogram można pobrać ze strony internetowej (poniżej). Został też wywieszony w siedzibie MZNK (gablota przy Dziale Przydziałów Mieszkań).
Wnioski o przydział mieszkania w tym programie będą dostępne od 22 października br. Tego dnia także rozpoczyna się nabór wniosków, a zakończy się 23 listopada br. Wnioski należy składać w Dziale Przydziałów Mieszkań MZNK w Jaworznie.
Czasu na przygotowanie wymaganych dokumentów jest sporo. Prosimy o dokładne przygotowanie wniosków, ponieważ do rozpatrzenia będą przyjmowane tylko kompletne zgłoszenia ze wszystkimi wymaganymi załącznikami. Wnioski można przesłać również pocztą.

Ważne informacje
Rozpoczęcie udostępniania mieszkań do oglądania – 9.10.2018 r.
Termin składania wniosków – 22.10.2018 r. – 23.11.2018 r.
Kryteria naboru wniosków i opis procedury najmu mieszkań w III edycji programu.

Dział Przydziałów Mieszkań MZNK
Adres: Jaworzno, ul. Północna 9b, 3 piętro, pokoje 303 i 304.
Telefon: 032 745 10 45.
Godziny pracy MZNK w Jaworznie: od poniedziałku do środy i w piątki od 7:00 do 15:00, w czwartki od 7:00 do 17:00.

Harmonogram udostępniania mieszkań do pobrania.

Comments are closed.