Nieruchomości|

 

Każdy z nas przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia stara się przygotować swój dom i nadać mu wigilijny klimat. Miejski Zarząd Nieruchomości Komunalnych zadbał o świąteczne porządki na centralnym placu miasta.

Miejski Zarząd Nieruchomości Komunalnych przygotowuje się do przejęcia odpowiedzialności za jaworznicki rynek. Na wstępie w ramach swoich nowych obowiązków pracownicy MZNK zadbali o świąteczny nastrój na centralnym placu miasta. Świecącymi ozdobami została już przystrojona choinka i sąsiednie drzewka. Dopełnieniem przygotowań do nadchodzących świąt jest uprzątnięcie płyty rynku. Dzisiaj przed południem pracownicy odpowiedzialni za utrzymanie czystości na terenach gminnych zamiatali teren i zbierali śmieci.
Od momentu zakończenia prac budowlanych na płycie odnowionego rynku odbywają się imprezy organizowane przez różne jednostki gminne oraz aranżowane samodzielnie przez aktywnych mieszkańców naszego miasta. W miniony weekend został zorganizowany tradycyjny jarmark, a już niebawem odbędzie się impreza sylwestrowa.

***

Ważny głos jaworznian! Prosimy o Państwa głos! Wasze spostrzeżenia i uwagi dotyczące rynku są dla nas niezwykle ważne. Dlatego też uruchomiliśmy specjalny e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., na który można przesyłać swoje sugestie związane z realizacją tego zadania.

Comments are closed.