Zieleń miejska|

Miejski Zarząd Nieruchomości Komunalnych w Jaworznie włączył się w 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Jaworznie. Na aukcjach Orkiestry można kupić przedmioty wystawione przez MZNK. Nasi pracownicy będą także na finałowej imprezie organizowanej na jaworznickim rynku. W niedzielę 12 grudnia Jaworzno po raz kolejny włączy się w organizację 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku Orkiestra gra w celu zebrania funduszy na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

 

Wśród wielu innych atrakcji przygotowanych przez organizatorów akcji w Jaworznie będzie także dostępne stanowisko MZNK dla dzieci. Najmłodsi jaworznianie będą na nim mogli zagrać w gry edukacyjne i skorzystać z książeczek dotyczących segregowania odpadów. Stanowisko MZNK będzie dostępne w budynku Biblioteki Miejskiej, w którym będą organizowane najważniejsze wydarzenia jaworznickiego Finału, od godziny 13.00. Każde dziecko, które weźmie udział w grach i zabawach organizowanych przez MZNK może liczyć na drobny upominek.
Zachęcamy również do licytowania przedmiotów ufundowanych przez MZNK na aukcję, z której dochód zasili konto fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do kupienia są przedmioty przydatne w prawidłowym segregowaniu odpadów: estetyczna i funkcjonalna skrzynia do kompostowania odpadów, którą można ustawić w przydomowym ogródku, zgniatarki do butelek plastikowych oraz gry edukacyjne na temat recyklingu dla najmłodszych.
Aukcje można śledzić pod adresem: aukcja.jaw.pl

Comments are closed.