Nieruchomości|

18 marca odbyła się licytacja stanowisk handlowych zlokalizowanych przy Cmentarzu Komunalnym Szczakowa. Jedno z trzech oferowanych stanowisk znalazło najemcę.

Stanowiska znajdujące się w pobliżu cmentarzy komunalnych są dogodnym miejscem do prowadzenia całorocznej działalności handlowej obejmującej np. sprzedaż zniczy i kwiatów. Oferta przygotowana przez Miejski Zarząd Nieruchomości Komunalnych dotyczyła dzierżawy trzech stanowisk w terminie od 1 kwietnia br. do 31 marca 2015 r., każde o powierzchni 25 metrów kwadratowych usytuowanych w pobliżu Cmentarza Komunalnego Szczakowa.
Na licytację zaplanowaną 18 marca br. w budynku MZNK przybył jeden zainteresowany przedsiębiorca, który wylicytował jedno z oferowanych stanowisk. Wkrótce zostanie z nim podpisana umowa dzierżawy.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do śledzenia strony internetowej MZNK: www.mznk.jaworzno.pl. Ukazują się na niej informacje o prowadzonych aktualnie postępowaniach dotyczących najmu garaży, lokali użytkowych oraz stanowisk handlowych.

Comments are closed.