Odpady komunalne|

Autorzy najlepszych sloganów zachęcających do kompostowania odpadów mają szansę na wygranie kompostowników w konkursie zorganizowanym przez MZNK. Jeszcze do 12 maja można zgłaszać propozycje haseł.

 

Kompostowanie to jeden z najbardziej ekologicznych sposobów na pozbycie się odpadów ogrodowych takich jak liście, skoszona trawa, drobne gałęzie oraz niektórych odpadów kuchennych. Dzięki kompostowaniu otrzymujemy pełnowartościowy i naturalny materiał do użyźnienia gleby, który możemy wykorzystać w ogrodzie.

Miejski Zarząd Nieruchomości Komunalnych zwrócił się do mieszkańców Jaworzna o pomoc w promowaniu ekologicznego sposobu na przetwarzanie odpadów ogrodowych i kuchennych w kompost. Należy wymyślić krótkie hasło – slogan, który będzie promował kompostowanie odpadów. Autorzy najlepszych haseł mają szansę na zdobycie kompostowników ufundowanych przez MZNK.

W konkursie mogą brać udział osoby pełnoletnie, zameldowane na terenie Jaworzna. Propozycje konkursowe należy przesyłać drogą elektroniczną lub pocztą tradycyjną do siedziby MZNK na załączonym formularzu do 12 maja br. Szczegółowe zasady konkursu zostały opisane w regulaminie. Prosimy o zapoznanie się z nim przed wysłaniem pełnionego formularza konkursowego.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału.

 

 

 

Comments are closed.