Odpady komunalne|

W celu ułatwienia mieszkańcom składania deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi Miejski Zarząd Nieruchomości Komunalnych w Jaworznie udostępnia portal E-deklaracje, za pośrednictwem którego deklaracje można składać przez Internet.

Możliwość składania deklaracji za pośrednictwem Internetu mają tylko zarejestrowani użytkownicy portalu E-deklaracje Miejskiego Zarządu Nieruchomości Komunalnych w Jaworznie. Zgodnie z regulaminem portalu rejestracji może dokonać wyłącznie osoba pełnoletnia, która jest właścicielem nieruchomości, na której zamieszkują mieszkańcy lub właściciel nieruchomości, na której nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne.
Aby móc w pełni korzystać z portalu trzeba spełnić kilka prostych wymagań, między innymi posiadać komputer z dostępem do sieci Internetowej, posiadać adres e-mail oraz oprogramowanie do przeglądania plików w formacie PDF (rekomendowany jest program Adobe Acrobat Reader w najnowszej wersji).
Rejestracja w portalu przebiega dwuetapowo. W pierwszym etapie należy utworzyć nowe konto na portalu e-deklaracje (e.mznk-jaworzno.pl/index.php/start/rejestracja). Po utworzeniu konta w portalu należy dokonać jego weryfikacji. W tym celu należy udać się do Działu Gospodarki Odpadami MZNK na Osiedlu Stałym, przy ul. Inwalidów Wojennych 5.
Po pozytywnym zweryfikowaniu przez MZNK danych podanych przez użytkownika w formularzu rejestracyjnym i dokumencie tożsamości pracownik DGO aktywuje konto oraz przekazuje użytkownikowi Login i PIN.

Na portalu e-deklaracje dostępna jest pełna treść regulaminu. Uwagi dotyczące funkcjonowania portalu można przekazywać do Działu Gospodarki Odpadami za pomocą poczty elektronicznej (na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub pisemnie na adres DGO.

Comments are closed.