Nieruchomości|

Miejski Zarząd Nieruchomości Komunalnych w Jaworznie zaprasza do kolejnego przetargu w formie licytacji stawek czynszu za gminne lokale użytkowe, który odbędzie się 11 lipca br. Na licytację wystawione zostały 24 lokale.

Lokale mają zróżnicowaną powierzchnię i kubaturę w związku z tym są w stanie zaspokoić oczekiwania osób prowadzących różnorodną działalność. Wśród oferowanych tym razem nieruchomości są lokale wcześniej służące m.in. jako sklepy, pomieszczenia piwniczne, powierzchnie magazynowe. W większości wyposażone są we wszystkie potrzebne instalacje. Dodatkową zachętą do zainteresowania się najmem lokali gminnych może być stosunkowo niski czynsz. Zwykle jest on konkurencyjny w stosunku innych oferowanych obecnie nieruchomości.
Pełen wykaz nieruchomości wystawionych na licytację można znaleźć w załączonym pliku. Lokale można obejrzeć po uprzednim ustaleniu terminu z Biurem Obsługi Mieszkańców. Zainteresowane osoby powinny wypełnić stosowne formularze oraz wpłacić wadium. W przypadku wygrania licytacji wadium zwycięzcy przeznaczone jest na poczet czynszu.
Informacji na temat regulaminu przetargu udzielają pracownicy Działu Gospodarki Lokalowej MZNK ul. Północna 9b, pokój 401 i 402 (tel. 32 615 50 30 lub 32 745 10 40 wew. 322). Licytacja stawek czynszu odbędzie się 11 lipca br. o godzinie 11.00 w Sali Obrad Urzędu Miejskiego przy ul. Grunwaldzkiej 33.

Comments are closed.