Nieruchomości|

Zgodnie z planem zakończyło się pierwsze z trzech zadań realizowanych przez Miejski Zarząd Nieruchomości Komunalnych w Jaworznie w ramach pierwszej edycji Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego. Strażacy Ochotnicy z Byczyny mają wyremontowaną remizę.

W obszarze nr 2 (Cezarówka Dolna, Byczyna) Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego zwyciężył projekt pod nazwą „Remont i zagospodarowanie pomieszczeń w budynku remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Byczynie przy ul. Kaczeńców 1” zgłoszony przez Edwarda Ćwika, Prezesa Zarządu OSP Byczyna.
Remontem zostało objęte jedno skrzydło na pierwszym piętrze budynku remizy. Wykonano m.in. nowe podłogi, ściany oraz sufity w pomieszczeniach administracyjnych budynku oraz w dużej sali służącej do spotkań druhów z OSP i okolicznej społeczności. Wyremontowane zostały także dwie ubikacje. W ramach umowy została wymieniona stolarka okienna i drzwiowa oraz instalacja elektryczna. Koszt wykonanych prac to dokładnie 119 310,00 zł.
To pierwsze z trzech zadań zrealizowane w tym roku przez MZNK w Jaworznie w ramach JBO. Trwają postępowania, w których zostaną wyłonieni wykonawcy dwóch pozostałych projektów: zagospodarowania placu zabaw przy ulicy 3-Maja na Podwalu oraz wykonania plac zabaw w osiedlu Łubowiec.

 

 

 

Comments are closed.