Odpady komunalne|

Sobotni Piknik Rodzinny zorganizowany przez Zespół Lecznictwa Otwartego Sp. z o. o. odwiedziło wielu mieszkańców Jaworzna. Najmłodsi uczestnicy pikniku mogli skorzystać z gier i zabaw przygotowanych tego dnia przez pracowników Miejskiego Zarządu Nieruchomości Komunalnych.

Na stanowisku przygotowanym przez pracowników Działu Gospodarki Odpadami MZNK dzieci mogły pobawić się grami edukacyjnymi lub kolorowankami. To elementy kampanii prowadzonej przez jednostkę wśród najmłodszych mieszkańców naszego miasta w celu upowszechnienia wiedzy o segregowaniu odpadów.
W celu sprawdzenia swojej wiedzy w praktyce dzieci mogły skorzystać z niewielkiego stanowiska do segregowania odpadów. Każdy musiał wybrać kilka różnych odpadów i wrzucić je do worka o właściwym kolorze. W nagrodę dzieci mogły zdobyć drobne upominki: gry, puzzle, kolorowanki lub bajki o Drwalach z Jaworzna uczących segregować odpady.
Tego dnia w Parku Podłęże można było posłuchać i zobaczyć także występy zespołu Grafen, wokalistów z Fabryki Talentów oraz Orkiestry Kameralnej Archetti. Starsi mogli wziąć udział w treningu nordic walking lub fitness oraz zajrzeć do salonu fryzjerskiego i kosmetycznego. Dzieci w tym czasie mogły między innymi bawić się na dmuchańcach albo na stoisku przygotowanym przez przedszkole Kolorowe Kredki.

 

 

 

Comments are closed.