Nieruchomości|

Jaworznicką tradycją stał się już Jarmark Bożonarodzeniowy organizowany na Rynku. W tym roku impreza będzie trwała pięć dni między 17 a 21 grudnia. Pierwszego dnia rynek zarezerwowany zostanie dla placówek oświatowych i stowarzyszeń, a w pozostałe dni teren rynku będzie do wynajęcia pod działalność prywatną. Miejski Zarząd Nieruchomości Komunalnych w Jaworznie przygotował atrakcyjną ofertę dla najemców.

Jak co roku w tygodniu poprzedzającym święta Bożego Narodzenia płyta Rynku zapełni się stoiskami z tradycyjnymi stroikami, ozdobami choinkowymi i wypiekami przygotowanymi przez stowarzyszenia, placówki oświatowo – wychowawcze oraz inne instytucje. Ta część tegorocznego jarmarku odbędzie się 17 grudnia między 13:00 a 18:00. Stowarzyszenia i szkoły zainteresowane udziałem w tegorocznym Jarmarku powinny zgłosić się do Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie.
Natomiast w dniach od 18 do 21 grudnia stanowiska na płycie rynku będą mogli nająć prywatni przedsiębiorcy. Miejski Zarząd Nieruchomości Komunalnych w Jaworznie przygotował Regulamin najmu stanowisk handlowych oraz miejsc handlowych pod sprzedaż choinek.
W trakcie Jarmarku preferowana będzie sprzedaż produktów o charakterze okazjonalnym oraz świątecznym i przedsiębiorcy z tego typu ofertą preferowani są do najmu jednego z ośmiu stoisk handlowych na rynku. Dodatkowo zostanie wyznaczone miejsce handlowe pod sprzedaż choinek.

Zainteresowani przedsiębiorcy powinni zapoznać się z Regulaminem i najpóźniej do 28 listopada dostarczyć do MZNK w Jaworznie wypełnioną Kartę Zgłoszenia. Kartę można przesłać pocztą tradycyjną lub elektroniczną (skan wypełnionej Karty Zgłoszenia).
Wszystkich zainteresowanych sprzedażą na tegorocznym Jarmarku zachęcamy do skorzystania z oferty. Liczymy też, że podobnie jak w ubiegłych latach, szkoły i stowarzyszenia licznie wezmą udział w imprezie 17 grudnia i pomogą we wprowadzeniu w Jaworznie świątecznego nastroju.

 

Comments are closed.