Nieruchomości|

W tym roku w świąteczny nastrój mieszkańców Jaworzna wprowadzi Jarmark Bożonarodzeniowy organizowany na Rynku. 17 grudnia swoje stragany otworzą placówki oświatowe i stowarzyszenia. Od 18 do 21 grudnia obszar rynku będzie do wynajęcia pod działalność komercyjną. Miejski Zarząd Nieruchomości Komunalnych w Jaworznie zaprasza sprzedawców do skorzystania z oferty najmu stanowiska handlowego.

Podobnie jak Kraków i inne miasta z reprezentacyjnymi rynkami – Jaworzno także organizuje swój Jarmark Bożonarodzeniowy na odnowionym centralnym placu miasta. To okazja do kupienia ręcznie robionych stroików, ozdób choinkowych i wypieków, które pomogą wprowadzić odpowiedni nastrój przed zbliżającymi się świętami.
Tegoroczny Jarmark będzie podzielony na dwie części. 17 grudnia między 13:00 a 18:00 płytę rynku opanują stowarzyszenia, placówki oświatowo – wychowawcze oraz inne instytucje. Organizacje i szkoły zainteresowane udziałem w tegorocznym Jarmarku powinny zgłosić się do Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie.
Od 18 do 21 grudnia miejsca handlowe na płycie rynku będzie można nająć w celach komercyjnych. Miejski Zarząd Nieruchomości Komunalnych w Jaworznie przygotował Regulamin najmu stanowisk handlowych oraz miejsc handlowych pod sprzedaż choinek. Stanowiska handlowe będą przypominały charakterystyczne „domki”, które często możemy zobaczyć na tego typu imprezach w innych miastach.
Ze względu na charakter Jarmarku preferowana będzie sprzedaż produktów okazjonalnych związanych z nadchodzącymi świętami. Przy kwalifikowaniu najemców stanowisk handlowych osoby głównie z tego typu ofertą będą brane pod uwagę. Dodatkowo zostanie wyznaczone miejsce handlowe dla sprzedawców choinek.
Zainteresowani sprzedażą w trakcje Jarmarku Bożonarodzeniowego powinni zapoznać się z Regulaminem i najpóźniej do 28 listopada dostarczyć do MZNK w Jaworznie wypełnioną Kartę Zgłoszenia. Kartę można przesłać pocztą tradycyjną lub elektroniczną (skan wypełnionej Karty Zgłoszenia).
Zachęcamy do skorzystania z oferty przygotowanej przez MZNK w Jaworznie. Liczymy też, że podobnie jak w ubiegłych latach, szkoły i stowarzyszenia licznie wezmą udział w imprezie 17 grudnia.

 

Comments are closed.