Odpady komunalne|

W maju tego roku Miejski Zarząd Nieruchomości Komunalnych w Jaworznie uruchomił portal E-deklaracje, za pośrednictwem którego deklaracje o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi można składać przez Internet. Zapraszamy do korzystania z tego ułatwienia.

Możliwość składania deklaracji za pośrednictwem Internetu mają tylko zarejestrowani użytkownicy portalu E-deklaracje Miejskiego Zarządu Nieruchomości Komunalnych w Jaworznie. To spore ułatwienie szczególnie dla administratorów budynków wielorodzinnych, w których często zmienia się ilość zadeklarowanych mieszkańców lub właścicieli firm. Ale także właściciele domów jednorodzinnych mogą zakładać konta na portalu. Ułatwi im to późniejsze zmiany deklaracji bez wychodzenia z domu.
Zgodnie z regulaminem portalu rejestracji może dokonać wyłącznie osoba pełnoletnia, która jest właścicielem nieruchomości. Rejestracja w portalu przebiega dwuetapowo. W pierwszym etapie należy utworzyć nowe konto na portalu e-deklaracje (e.mznk-jaworzno.pl/index.php/start/rejestracja). Po utworzeniu konta w portalu należy dokonać jego weryfikacji. W tym celu należy udać się do Działu Gospodarki Odpadami MZNK na Osiedlu Stałym, przy ul. Inwalidów Wojennych 5.
Po pozytywnym zweryfikowaniu przez MZNK danych podanych przez użytkownika w formularzu rejestracyjnym i dokumencie tożsamości pracownik DGO aktywuje konto oraz przekazuje użytkownikowi Login i PIN.

Na portalu e-deklaracje dostępna jest pełna treść regulaminu. Uwagi dotyczące funkcjonowania portalu można przekazywać do Działu Gospodarki Odpadami za pomocą poczty elektronicznej (na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub pisemnie na adres MZNK w Jaworznie.

Comments are closed.