Nieruchomości|

Miejski Zarząd Nieruchomości Komunalnych w Jaworznie otrzymał nagrodę „Lider zarządzania 2014”.

Przyznająca nagrodę Krajowa Izba Gospodarki Nieruchomościami jest największą polską organizacją samorządu gospodarczego zrzeszającą przedsiębiorców związanych z zarządzaniem nieruchomościami (zarządcy, spółdzielnie) i pośrednictwem w obrocie nieruchomościami.
Dyrektor MZNK w Jaworznie odebrał statuetkę „Lider zarządzania 2014” podczas Walnego Zgromadzenia Członków Izby w dniu 29 stycznia 2015 r. – Nagroda jest efektem ciężkiej pracy całego zespołu Miejskiego Zarządu Nieruchomości Komunalnych w Jaworznie. Cieszy, że MZNK został zauważony i wyróżniony na arenie ogólnopolskiej – mówi Tomasz Jewuła.

 

***

„Lider zarządzania 2014” to wyróżnienie przyznawane przez Zarząd Izby. Ma na celu promowanie wybitnych działań Firm Członkowskich Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami. MZNK w Jaworznie znalazł się wśród pierwszych laureatów tego wyróżnienia. Jednostka została uhonorowana za działania w zakresie rozwoju rynku nieruchomości, propagowanie działań energooszczędnych i proekologicznych oraz promowanie zasad kompetentnych i wykwalifikowanych zarządców nieruchomości.
Wyróżnienia wręczał Prezes Zarządu Arkadiusz Borek i Wiceprezes Włodzimierz Zydorczak. Pozostali laureaci to:
– Beskidzka Spółdzielnia Mieszkaniowa
– Bielsko-Bialskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.
– Katowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa
– Miejski Zarząd Budynków Miejskich w Tychach
– Rawsko-Mazowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa
– Sieradzka Spółdzielnia Mieszkaniowa
– Spółdzielnia Mieszkaniowa w Łazach
– Spółdzielnia Mieszkaniowa „NOWA”
– Spółdzielnia Mieszkaniowa „SIELEC”

Comments are closed.