Nieruchomości|

W trakcie licytacji stawek czynszu zorganizowanej przez MZNK w dniu 27 marca 2015 roku zainteresowanie najemców znalazł jeden lokal użytkowy oraz dwa garaże. Miejski Zarząd Nieruchomości Komunalnych w Jaworznie regularnie organizuje licytacje stawek czynszu lokali użytkowych wchodzących w skład zasobu gminnego. Oferta gminy jest atrakcyjna, ponieważ zwykle wylicytowane przez zainteresowanych czynsze są niższe od aktualnych cen na rynku nieruchomości. Na piątkowe postępowanie, którym kierował zastępca prezydenta Tadeusz Kaczmarek wystawionych zostało 21 lokali oraz 3 garaże.

Lokale zarządzane przez MZNK mają zróżnicowaną powierzchnię i kubaturę w związku z tym są w stanie zaspokoić oczekiwania osób prowadzących różnorodną działalność. Wśród oferowanych tym razem nieruchomości były lokale służące wcześniej m.in. jako sklepy, pomieszczenia piwniczne, powierzchnie magazynowe. W większości wyposażone we wszystkie potrzebne instalacje.

Jeden spośród wystawionych na licytację lokali użytkowych oraz dwa garaże znalazły najemców, którzy w ciągu najbliższych 8 dni roboczych podpiszą umowy z MZNK. Lokale i garaże, które nie zostały wynajęte prawdopodobnie zostaną wystawione do licytacji kolejny raz. Prosimy śledzić stronę internetową Miejskiego Zarządu Nieruchomości Komunalnych w Jaworznie: www.mznk.jaworzno.pl. Tutaj na bieżąco publikowane są informacje o zbliżających się licytacjach.

Comments are closed.