Nieruchomości|

Trawa wokół huśtawek, zjeżdżalni oraz pozostałych urządzeń służących dzieciom do zabawy zlokalizowanych w Parku Bory została uzupełniona.
Miejski Zarząd Nieruchomości Komunalnych w Jaworznie odpowiada za utrzymanie w dobrym stanie technicznym 14 placów zabaw na terenach gminnych. Co roku przeprowadzane są sezonowe przeglądy i konserwacje urządzeń na placach. W trosce o bezpieczeństwo dzieci korzystających z placów zabaw wszystkie zgłaszane przez mieszkańców usterki i uszkodzenia urządzeń naprawiane są w ramach bieżącego utrzymania.
Tak było i w tym przypadku. Do MZNK trafiła informacja o tym, że podłoże przy urządzeniach służących do zabawy zlokalizowanych w Parku Bory przy ulicy Niemcewicza jest już mocno wydeptane. Wokół huśtawek i zjeżdżalni tworzą się głębokie dołki w trakcie normalnego użytkowania ich przez dzieci. Na zlecenie MZNK podłoże zostało uzupełnione darnią. Zadanie zostało zrealizowane między 11 a 18 czerwca.
W Parku Bory aktualnie prowadzone są prace polegające na koszeniu trawy wykonywane przez firmę MPO odpowiedzialną za utrzymanie zieleni urządzonej.

Comments are closed.