Odpady komunalne|

Miejski Zarząd Nieruchomości Komunalnych w Jaworznie wspiera konkurs „Śmietnik na medal” organizowany przez portal internetowy MojeJaworzno.pl. Zapraszamy mieszkańców Jaworzna do udziału w zabawie.
Portal internetowy MojeJaworzno.pl zorganizował konkurs, w którym mogą wykazać się wszelkiego rodzaju majsterkowicze, złote rączki oraz osoby ze zmysłem artystycznym i estetycznym. Zadanie polega na ciekawym zaaranżowaniu przydomowego stanowiska na pojemnik lub pojemniki na odpady. Organizatorzy konkursu chcą przekonać mieszkańców, że miejsce, w którym składamy odpady nie musi być brzydkie.
Mieszkańcy, którzy chcą wziąć udział w konkursie muszą przesłać 3 zdjęcia z zaaranżowanym w ciekawy sposób stanowiskiem na odpady. Szczegółowe zasady konkursu dostępne są na stronie internetowej www.mojejaworzno.pl
MZNK, który odpowiada za gospodarkę odpadami komunalnymi w Jaworznie popiera inicjatywę portalu MojeJaworzno.pl i ufundował nagrody dla zwycięzców. Będą to kompostowniki, gadżety ekologiczne oraz nagroda niespodzianka, która na pewno będzie przydatna w pracach ogrodowych. Zachęcamy do uczestnictwa w konkursie i pochwalenia się własnym stanowiskiem na odpady.

Comments are closed.