Odpady komunalne|

Radna Anna Lichota oraz Miejska Biblioteka Publiczna Filia w Byczynie zorganizowały w ubiegłym tygodniu imprezę dla dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 18. Jednym z jej elementów było głośne czytanie bajki o Drwalach z Jaworzna wydanej przez MZNK.
Miejski Zarząd Nieruchomości Komunalnych w Jaworznie współpracuje z Miejską Biblioteką Publiczną od momentu wydania książki „Drwale z Jaworzna – krótka historia o sortowaniu śmieci”. Wspieramy wszelkie akcje, których celem jest edukacja ekologiczna dzieci i promowanie segregowania odpadów.
Podobnie było i tym razem. MZNK wsparł przedsięwzięcie zorganizowane w ubiegłym tygodniu przez Wiceprzewodniczącą Rady Miejskiej w Jaworznie Anne Lichotę i bibliotekę w Byczynie. Dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 18 posłuchały między innymi bajki o drwalach przeczytanej przez panią radną i uczyły się segregować odpady.
MZNK przekazał dla dzieci gry i książeczki edukacyjne, za co otrzymał podziękowania organizatorów imprezy. My również dziękujemy za zaangażowanie w szerzenie wiedzy na temat ekologii i segregowania odpadów.

Comments are closed.