Nieruchomości|

W Sali Obrad Urzędu Miejskiego odbyła się dzisiaj licytacja gminnych lokali użytkowych i garaży zorganizowana przez MZNK w Jaworznie.

Miejski Zarząd Nieruchomości Komunalnych w Jaworznie regularnie organizuje licytacje stawek czynszu lokali użytkowych wchodzących w skład zasobu gminnego. Oferta jest atrakcyjna ponieważ zwykle wylicytowany czynsz jest niższe od aktualnych cen na rynku nieruchomości.
Dzisiejszą licytację poprowadził zastępca prezydenta Tadeusz Kaczmarek. Nowych najemców znalazły 4 lokale użytkowe oraz 2 garaże.
Lokale gminne mają zróżnicowaną powierzchnię i kubaturę w związku z tym są w stanie zaspokoić oczekiwania osób prowadzących różnorodną działalność. Wśród oferowanych tym razem nieruchomości były lokale służące wcześniej m.in. jako sklepy, pomieszczenia piwniczne, powierzchnie magazynowe i inne.
Nieruchomości, które nie zostały wynajęte prawdopodobnie zostaną wystawione do licytacji kolejny raz. Prosimy śledzić stronę internetową Miejskiego Zarządu Nieruchomości Komunalnych w Jaworznie. W tym miejscu publikowane są informacje o zbliżających się licytacjach.

Comments are closed.