Nieruchomości|

Miejski Zarząd Nieruchomości komunalnych przygotowuje cmentarze w Szczakowej i na Wilkoszynie do Dnia Wszystkich Świętych.
Trwa porządkowanie terenu na obu cmentarzach komunalnych. Pracownicy MZNK nie zapominają w trakcie prowadzonych prac posprzątać także grobów, których nikt nie odwiedza. – Jeśli osoby utrzymujące porządek na cmentarzu widzą zapomniane i zaniedbane miejsca pochówku porządkują i sprzątają je również – mówi Piotr Jamróz rzecznik MZNK w Jaworznie.
W Dniu Wszystkich Świętych prosimy zachować szczególną ostrożność w rejonie cmentarzy. Kierowcy samochodów i piesi powinni dostosować się do poleceń Straży Miejskiej i Policji. Jeśli wybierają się państwo na cmentarz własnym samochodem prosimy, aby nie zostawiać w nim żadnych torebek, portfeli czy telefonów.
Przypominamy również, że w tym dniu autobusy komunikacji miejskiej będą woziły mieszkańców za darmo i uruchomione zostaną dodatkowe linie. Rozkład jazdy autobusów można znaleźć na stronie Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej.
Natomiast na stronie internetowej Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie można znaleźć porady i zasady, których stosowanie zapewni nam bezpieczeństwo w Dniu Wszystkich Świętych.

Comments are closed.