Odpady komunalne|

Strona internetowa przez którą można składać deklaracje śmieciowe została ponownie uruchomiona. Możliwość składania e-deklaracji była zawieszona na czas zmiany programu.
Strona internetowa Miejskiego Zarządu Nieruchomości Komunalnych pod nazwą E-deklaracje funkcjonuje od 2014 roku. Zarejestrowani użytkownicy portalu mogą bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem łączy internetowych składać deklaracje o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi lub dokonywać korekt w już złożonych deklaracjach.
Portal E-deklaracje to spore ułatwienie szczególnie dla administratorów budynków wielorodzinnych, w których często zmienia się na przykład liczba zamieszkałych osób. Także właściciele domów jednorodzinnych oraz przedsiębiorcy mogą założyć konto i korzystać z portalu.
W związku ze zmianą wzoru deklaracji śmieciowych działanie portalu było zawieszone, o czym mailowo zostali poinformowani wszyscy zalogowani użytkownicy. MZNK musiał dokonać zmian w programie do składania deklaracji oraz wykonać testy nowego serwera i działania programu.
Portal E-deklaracje jest już ponownie udostępniony użytkownikom pod adresem: e.mznk-jaworzno.pl. Zapraszamy do korzystania z tego ułatwienia.

Comments are closed.