Nieruchomości|

Wczoraj doszło do uszkodzenia jednego z taboretów oświetleniowych na rynku. Uszkodzenia dokonała mieszkanka Trzebini, która wjechała na rynek samochodem. Sprawczyni zobowiązała się do pokrycia szkód.

Jak udało się nam ustalić 3 marca mieszkanka Trzebini przyjechała do Jaworzna załatwić prywatną sprawę. Urządzenie GPS błędnie wytyczyło trasę przez płytę rynku. Gdy zorientowała się, że wjechała samochodem na obszar, po którym nie powinna się poruszać chciała się wycofać. Niestety w trakcie manewrowania uszkodziła jeden z taboretów oświetleniowych stanowiących wyposażenie rynku.
Trzebinianka sama zgłosiła się do Straży Miejskiej. W dniu dzisiejszym pracownik MZNK zajmujący się utrzymaniem rynku skontaktował się z tą osobą. Sprawczyni zobowiązała się do pokrycia kosztów naprawy urządzenia.
Przypominamy, że na rynek mogą wjeżdżać wyłącznie pojazdy służb miejskich, samochody z dostawą do lokali i sklepów zlokalizowanych przy rynku, samochody mieszkańców dojeżdżających do swoich posesji, rowery oraz pojazdy posiadające zezwolenie MZNK.

Comments are closed.