Nieruchomości|

Szukasz niedrogiego garażu do wynajęcia lub lokalu użytkowego na terenie Jaworzna? Miejski Zarząd Nieruchomości Komunalnych w najbliższym czasie zorganizuje licytację stawek czynszu za gminne lokale użytkowe, garaże oraz stanowiska handlowe.

Stanowiska handlowe przy cmentarzu w Szczakowej
25 marca w siedzibie MZNK przy ul. Północnej odbędzie się licytacja stawek czynszu za dzierżawę stanowisk handlowych przy cmentarzu komunalnym w Szczakowej. Do dzierżawy przeznaczone są trzy stanowiska, każde o powierzchni 25 metrów, w okresie od 1 kwietnia 2016 roku do 31 marca 2017 roku.
– Stanowiska znajdujące się w pobliżu cmentarza komunalnego stanowią dogodne miejsce do prowadzenia całorocznej działalności handlowej – mówi Monika Boba z Działu Gospodarki Cmentarzami.
Osoby zainteresowane stanowiskami handlowymi z dokładną ofertą mogą zapoznać się na stronach BIP Miejskiego Zarządu Nieruchomości Komunalnych. Regulamin licytacji i pozostałe dokumenty dostępne są także w Dziale Gospodarki Cmentarzami oraz w siedzibie MZNK przy ul. Północnej 9b.

Lokale użytkowe i garaże
5 kwietnia natomiast w Urzędzie Miejskim MZNK zorganizuje licytacje stawek czynszu za wynajem gminnych lokali użytkowych oraz garaży. Tym razem do wynajęcia zostało przeznaczonych 26 gminnych lokali użytkowych oraz 7 garaży zlokalizowanych w różnych dzielnicach miasta.
Gminne lokale użytkowe mają różną powierzchnię i kubaturę, w związku z tym mogą zaspokoić oczekiwania osób prowadzących różnorodną działalność. Wśród oferowanych nieruchomości są lokale, które do tej pory służyły m.in. jako sklepy czy powierzchnie magazynowe. W większości wyposażone są we wszystkie potrzebne instalacje.
– Dodatkową zachętą do zainteresowania się najmem lokali gminnych jest stosunkowo niski czynsz – przekonuje dyrektor MZNK Tomasz Jewuła.
Osoby zainteresowane najmem lokali użytkowych i garaży powinny wypełnić wymagane dokumenty i wpłacić wadium (do 4 kwietnia!). Spis nieruchomości i szczegółowe warunki udziału w licytacji można znaleźć na stronach BIP oraz w siedzibie Miejskiego Zarządu Nieruchomości Komunalnych przy ul. Północnej 9b.

Comments are closed.