Nieruchomości|

W związku z pojawiającymi się pytaniami dotyczącymi funkcjonowania Rynku informujemy, że inwestycja „Rynek Od.Nowa” jest objęta okresem gwarancyjnym.


W ramach trwającej do listopada przyszłego roku gwarancji inwestor – Gmina Jaworzno, w ramach bieżących kontaktów a także przeglądów czy też serwisów zgłasza Wykonawcy usterki, które odnotowujemy jako Zarządca obiektu. Urządzenia, co do których istnieje prawdopodobieństwo wadliwego działania są wyłączane z eksploatacji i zabezpieczane. Nie ma to wpływu na bieżące funkcjonowanie rynku a także na odbywające się w otoczeniu rynku wydarzenia.
Ostatnie spotkanie w temacie gwarancyjnym odbyliśmy wspólnie: Inwestor, Wykonawca, Podwykonawcy
i Zarządca Rynku w piątek, 5 sierpnia br. Jego celem było wyegzekwowanie zgłaszanych wcześniej napraw poszczególnych elementów inwestycji, aby zagwarantować na przyszłość sprawne funkcjonowanie całego Rynku. Również mieszkańcy mogą zgłaszać swoje spostrzeżenia i uwagi w zakresie dostrzeżonych dysfunkcji. Te można zgłaszać na bieżąco pocztą elektroniczną na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Comments are closed.