Nieruchomości|

Zakończyła się kolejna inwestycja realizowana przez MZNK w ramach Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego. Przy ulicy Sulińskiego powstał plac zabaw i siłownia pod chmurką.
W ramach tego projektu Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego powstał plac zabaw dla dzieci wyposażony w huśtawki, bujak, zestaw zabawowy z drabinkami, ścianką wspinaczkową i zjeżdżalnią. Obok placu został zamontowany stół do ping ponga, a w dalszej części siłownia pod chmurką wyposażona w urządzenia do ćwiczeń siłowych. Obok urządzeń do zabawy zostały zamontowane ławki i kosze na śmieci, a cały teren jest ogrodzony.
Plac został odebrany w tym tygodniu. W odbiorze wziął udział między innymi wnioskodawca tego projektu JBO, który nie złożył żadnych uwag do realizacji tej inwestycji.

 

***
MZNK realizuje w tym roku osiem zadań Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego. Do tej pory została wykonana wymiana stolarki okiennej w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Jeleniu oraz plac zabaw na Sobieskim. W większości pozostałych zadań jednostka jest na etapie podpisywania umów z wybranymi w przetargach wykonawcami.

Comments are closed.