Nieruchomości|

Uwaga, wszystkie osoby poszukujące niedrogiego garażu lub lokalu na wynajem, Miejski Zarząd Nieruchomości Komunalnych ogłasza kolejną licytację stawek czynszu.

Kolejny w tym roku przetarg, na którym będą licytowane stawki czynszu za gminne lokale użytkowe oraz garaże odbędzie się 29 listopada o godzinie 12:00 w Urzędzie Miejskim.
MZNK przeznaczył do wynajęcia w sumie 30 lokali użytkowych. Nieruchomości zlokalizowane są w różnych dzielnicach miasta, maja zróżnicowaną powierzchnię i kubaturę. W większości wyposażone są we wszystkie instalacje oraz sanitariaty. To dobra oferta dla osób, które szukają przestrzeni magazynowej lub miejsca do prowadzenia własnej działalności.
Właściciele samochodów poszukujący bezpiecznego miejsca do parkowania mogą być zainteresowane oferta najmu gminnych garaży. Tym razem na licytację trafiło pięć garaży przy ulicach: Kolejarzy, Ariańskiej, Chopina i Zubrzyckiego (2 garaże). Wszystkie o powierzchni 18 metrów kwadratowych.
Osoby zainteresowane najmem lokali użytkowych i garaży powinny wypełnić wymagane dokumenty i wpłacić wadium. Spis nieruchomości i szczegółowe warunki udziału w licytacji można znaleźć na stronach Biuletynu Informacji Publicznej MZNK oraz w siedzibie jednostki przy ul. Północnej 9b.

Comments are closed.