Nieruchomości|

Mikołaj, Betlejemskie Światło Pokoju, Jarmark – w grudniu czeka nas cykl imprez, które wprowadzą nas w okres Bożego Narodzenia.

Już jutro Spotkanie z Mikołajem na Rynku. Impreza rozpoczyna się o 16:00. W programie między innymi koncert Marki Jeżowskiej i uroczyste włączenie lampek na choince zdobiącej Rynek. Wśród zaplanowanych tego dnia atrakcji znajdą się: wioska Świętego Mikołaja z reniferami (od 13:00 do 20:00), fotopunkt, w którym będzie można sobie zrobić zdjęcie z Mikołajem i słodki poczęstunek dla wszystkich dzieci.
17 grudnia na Rynku zagości tradycyjny Jarmark Bożonarodzeniowy. Od 9:00 do 13:00 swoje stanowiska handlowe będą wystawiać uczniowie jaworznickich szkół i członkowie stowarzyszeń. Jak zawsze na tej imprezie będzie się można zaopatrzyć w ręcznie robione ozdoby choinkowe, stroiki, kartki świąteczne, wypieki i wiele innych. Na scenie zaprezentuje się uzdolniona młodzież. Uwaga – każdy odwiedzający jarmark będzie miał możliwość zdobycia żywej choinki.
A już 18 grudnia harcerze z jaworznickiego Hufca ZHP przekażą mieszkańcom Betlejemskie Światło Pokoju. Światło harcerze i skauci ze wszystkich krajów przynoszą prosto z Groty Narodzenia Pańskiego. Jest symbolem pokoju i nadchodzących świąt. Tego dnia na Rynku planowane jest tez wspólne kolędowanie i żywa szopka.

Comments are closed.