Nieruchomości|

Szukasz na terenie Jaworzna niedrogiego lokalu użytkowego lub garażu do wynajęcia? Miejski Zarząd Nieruchomości Komunalnych w marcu organizuje licytację stawek czynszu za gminne lokale użytkowe i garaże.

Już za miesiąc, 16 marca br., w Urzędzie Miejskim MZNK zorganizuje licytację stawek czynszu za wynajem gminnych lokali użytkowych oraz garaży. Tym razem do wynajęcia zostały wytypowane 23 gminne lokale użytkowe oraz 4 garaże zlokalizowane w różnych dzielnicach miasta.
Gminne lokale użytkowe mają różną powierzchnię i kubaturę, w związku z tym mogą zaspokoić oczekiwania osób prowadzących różnorodną działalność. Wśród oferowanych nieruchomości są takie, które do tej pory służyły m.in. jako sklepy, powierzchnie magazynowe, siedziby firm prowadzących działalność usługową itp. W większości wyposażone są we wszystkie potrzebne instalacje.
– Dodatkową zachętą do zainteresowania się najmem lokali gminnych jest stosunkowo niski czynsz – przekonuje dyrektor MZNK Tomasz Jewuła.
Osoby zainteresowane najmem lokali użytkowych i garaży powinny wypełnić wymagane dokumenty i wpłacić wadium (do 15 marca br.!). Spis nieruchomości i szczegółowe warunki udziału w licytacji można znaleźć na stronach BIP oraz w siedzibie Miejskiego Zarządu Nieruchomości Komunalnych przy ul. Północnej 9b.

Comments are closed.