Nieruchomości|

Z dniem 1 kwietnia br. Miejski Zarząd Nieruchomości Komunalnych przekazuje obowiązki utrzymania Rynku Miejskiemu Zarządowi Dróg i Mostów. Po 31 marca wszystkie sprawy urzędowe związane z Rynkiem takie jak pozwolenia na wjazd, dzierżawy, pozwolenia na organizacje imprez będzie można załatwić w MZDiM.

W związku z zapowiedzianymi wcześniej zmianami dotyczącymi uporządkowania kwestii zarządzania przestrzeniami publicznymi w mieście od 1 kwietnia utrzymaniem Rynku będzie zajmował się Miejski Zarząd Dróg i Mostów w Jaworznie. Jednostka przejmie m.in. obowiązki sprzątania, odśnieżania i konserwacji urządzeń. Oprócz tego MZDiM będzie zajmował się takimi sprawami jak:
– wydawanie pozwoleń na wjazd samochodów na Rynek,
– wydawanie pozwoleń na organizację imprez i zgromadzeń na Rynku,
– wparcie techniczne obsługi imprez i wydarzeń organizowanych na Rynku,
– zawieranie umów na dzierżawę terenu na Rynku, między innymi pod ogródki gastronomiczne,
– zawieranie umów na ustawienie na Rynku szyldów reklamowych itp.

Wszystkie bieżące i niezbędne informacje dotyczące spraw związanych z Rynkiem po 1 kwietnia 2017 roku będzie można znaleźć pod adresem: www.mzdim.jaworzno.pl lub https://www.facebook.com/MZDiMjaworzno oraz uzyskać bezpośrednio w siedzibie MZDiM w Jaworznie (w dni robocze w godz. 7.00-15.00) przy ulicy Krakowskiej 9,  tel. 32 614-23-00, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Comments are closed.