Nieruchomości|

Miejski Zarząd Nieruchomości Komunalnych w Jaworznie ogłosił dzisiaj przetarg na wykonanie pięciu zadań Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego.

Ogłoszony dzisiaj przetarg obejmuje wykonanie zadań JBO w pięciu dzielnicach. Z dokumentami przetargowymi można zapoznać się na stronie internetowej MZNK w Jaworznie, w dziale poświęconym zamówieniom publicznym. Termin składania ofert upływa 1 sierpnia br. o godzinie 9:00.

Poniżej krótkie zestawienie zadań przeznaczonych do realizacji.

Park zabaw z siłownią pod chmurką przy LKS Zgoda Byczyna
Obok boiska LKS Zgoda przy ul. Makowej w Byczynie ma powstać plac zabaw wyposażony w urządzenia do zabawy najmłodszych takie jak: bujaki, huśtawki, karuzela, zestaw zabawowy zawierający drabinki, mostki, zjeżdżalnię. Obok placu zabaw powstanie siłownia zewnętrzna wyposażona w 5 zestawów do wykonywania ćwiczeń. Teren będzie ogrodzony i znajdą się na nim również ławki i kosze na śmieci.

Modernizacja nasypu przy targowisku Manhattan na Podłężu
Górka służąca dawniej dzieciom do zjeżdżania na sankach zostanie umocniona i powstanie przy niej teren do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu wyposażony w ławki, stoły do gier planszowych lub karcianych oraz niewielka scena z widownią.

Plac zabaw przy zegarze słonecznym przy ulicy Celników w Jeleniu
Na terenie zielonym przy ulicy Celników w Jeleniu powstanie plac zabaw wyposażony między innymi w karuzelę, zestaw zabawowy z drabinkami, zjeżdżalniami, bujak, piaskownica, huśtawki oraz lubiany przez nieco starsze dzieci zjazd linowy czyli popularna tyrolka. Teren placu będzie ogrodzony, znajdą się na nim ławki oraz kosze na śmieci i stojak na rowery.

Teren rekreacyjny dla dzieci przy skrzyżowaniu ulic Jarzębinowej i Wrzosowej na Pszczelniku
Niezagospodarowany do tej pory teren przy skrzyżowaniu ulic Jarzębinowej i Wrzosowej zostanie wykorzystany do zbudowania placu zabaw, który będzie wyposażony w: zestaw zabawowy, sprężynowce, karuzelę, huśtawki i piaskownicę.

Montaż urządzeń do gier przy ulicy Cichej w Szczakowej
Niedaleko placu zabaw wybudowanego przez MZNK w jednej z poprzednich edycji JBO jest jeszcze kawałek niezagospodarowanego terenu. Mieszkańcy postanowili wyposażyć go w ławki, stół do gry w szachy, stół do pingponga, tablicę do rysowania kredą dla dzieci oraz niewielki zestaw urządzeń do coraz popularniejszych ćwiczeń na świeżym powietrzu nazywanych street workout.

Comments are closed.