Aktualności, Mieszkanie za remont|

Od dzisiaj do 15 lutego br. będzie trwał nabór wniosków o przydział mieszkania w programie Mieszkanie za remont. Poniżej informacje skąd pobrać wnioski i gdzie je składać.

Przez ostatnie 2 tygodnie MZNK w Jaworznie udostępniał zainteresowanym 60 mieszkań, o które będzie się można ubiegać w tegorocznej edycji programu Mieszkanie za remont. Dzisiaj na stronie internetowej naszej jednostki zostały zamieszczone do pobrania wnioski o przydział mieszkania. Wnioski będzie można też pobrać osobiście w siedzibie MZNK w Jaworznie w Dziale Przydziałów Mieszkań. Wnioski będą przyjmowane od dzisiaj do 15 lutego br. Dokumenty należy składać w Dziale Przydziałów Mieszkań MZNK w Jaworznie lub przesłać pocztą.

Szczegółowe informacje na temat tegorocznej edycji programu Mieszkanie za remont dostępne są na naszej stronie internetowej (link do strony z informacjami).

Dokumenty do pobrania
Wnioski są dostępne w Biuletynie informacji Publicznej MZNK w Jaworznie (link do strony dokumentami do pobrania).


Gdzie składać wnioski i uzyskać dodatkowe informacje nt. Mieszkania za remont
Dział Przydziałów Mieszkań MZNK w Jaworznie, ul. Północna 9b, 3 piętro, pokoje numer 303 i 304. Telefon: (32) 745 10 45. Czynne w godzinach pracy MZNK, czyli od poniedziałku do środy od 7:00 do 15:00, w czwartek od 7:00 do 16:00 oraz w piątek od 7:00 do 14:00.

Remont mieszkania komunalnego

Comments are closed.